Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE VE VÝROBĚ, Prostějov

Pozice:
POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE VE VÝROBĚ
Zaměstnavatel:
ODT Management s.r.o.
IČO:
08825785
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
18900
Popis práce:

Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel. 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:dvorsky@odtm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. (případně dle domluvy). Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost ke svěřenému úkolu.
Náplň práce: zámečnická dílna - různorodá práce při výrobě a kompletaci zařízení - broušení, manipulace, balení.
Nabízíme: jednosměnný provoz, malý kolektiv, příspěvek zaměstnavatele na stravování, výkonnostní prémie.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Oldřich Dvorský
Telefon:
775 347 634
Počet zobrazení inzerátu:
135×